Malaga zaustavila Real Madrid osvojivši bod na Santiagu Bernabeu

Nedjelja, 18. ožujka 2012. 23:29 Napisao/la  SC

Malaga se pobrinula za iznenađenje u 28. kolu čime je utrka za naslov prvaka dobila barem malu naznaku neizvjesnosti

U 2. minuti sudačke nadoknade Cazorla je iz slobodnog udarca naciljao lijevi, vratarev kut te snažnim i preciznim udarcem zatresao mrežu. Casillas se opružio, ali je ipak malo zakasnio da bi zatvorio kut, Malaga je izjednačila rezultat (1:1) na Santiago Bernabeu i zaustavila pobjednički niz Real Madrida. Barcelona se primaknula za dva koraka!

Real je došao u vodstvo pogotkom Benzeme u 35. minuti, činilo se da će biti još jedna ugodna večer za navijače kraljevskog kluba. Međutim, Malaga se pobrinula za iznenađenje u 28. kolu čime je utrka za naslov prvaka dobila barem malu naznaku neizvjesnosti.

Utakmice 28. kola Primere: Real Madrid – Malaga 1:1 (Benzema 35/Cazorla 90+2), Athletic – Valencia 0:3 (Soldado 41, 57, 85), Mallorca – Atletico 2:1 (Godin 47, Pereira 49/Falcao 66), Levante – Villarreal 1:0 (Xavi Torres 90+1)Rayo – Betis 3:0 (Armenteros 50, Diego Costa 73, Tamudo 90+1)Sevilla - Barcelona 0:2 (Xavi 18',Messi 25'), Granada - Sporting Gijon 2:1 (Carlos Martins 3', Siqueira 24', Adrian Colunga 90'+3), Real Zaragoza - Osasuna 1:1 (Helder Postiga 86'/Roversio 88'), Getafe - Real Sociedad 1:0 (1:0 Inigo Martinez 81' (ag)), Espanyol - Racing 3:1 (Verdu 26, Coutinho 32, Hector Moreno 79/Stuani 12)