LaLiga: Robert Lewandowski hat-trickom dostigao Antu Budimira

Ponedjeljak, 29. travnja 2024. 23:05 Napisao/la  SC
Robert Lewandowski

Barcelona je uspjela pobijediti preokretom nakon što su gosti cijelo drugo poluvrijeme igrali s desetoricom igrača, Mamardashvili je isključen u 4. minuti sudačke nadoknade prvoga dijela.

Robert Lewandowski u drugom dijelu ostvario je hat-trick (pogodak iz slobodnog udarca pogledajte (OVDJE) kojim se izjednačio na listi strijelaca s Antom Budimirom, postignuli su po 16 pogodaka.

Na ljestvici vodi Ukrajinac Artem Dovbyk (Girona) s 19 pogodaka

Utakmica 33. kola: Barcelona - Valencia 4:2 (Lopez 22, Lewandowski 49, 82, 90+3/Duro 27, Pepelu 38-11m)