LaLiga: Real Madrid izvukao bod na Mestalli, Luka Modrić opet ušao s klupe u završnici

Subota, 02. ožujka 2024. 23:18 Napisao/la  SC

Real Madrid je na Mestalli preokretom došao do boda protiv Valencije, ovoga puta niti Luka Modrić nije pomogao da momčad Carla Ancelottija nastavi pobjednički niz.

U infarktnoj završnici Bellingham je u 99. minuti čak i zatresao mrežu domaćina za pobjedu, ali sudac Manzano pogodak nije priznao budući je svirao kraj nedugo prije Bellinghamova udarca glavom.

Mogla je u sudačkoj nadoknadi vremena i Valncija do pobjede, Manzano je u 93. minuti pokazao na bijelu točku, ali je nakon pregledavanja snimke poništio svoju odluku.

Valencija je vodila 2:0 golovima Dure (27) i Yaremchuka (30), u petoj minuti sudačke nadoknade vremena prvog dijela Vinicus Junior postigao je svoj prvi pogodak, u 76. minuti i drugi.

Luka Modrić u igru je ušao u 63. minuti zamijenivši Tonija Kroosa.

Uzalud su nogometaši Reala prosvjedovali kod Manzana po završetku dvoboja, uspjeli su tek ishodovati crveni karton za bijesnog Bellinghama.

Utakmice 27. kola: Sevilla - Real Sociedad 3:2 (En Nesyri 11, 13, Ramos 65/Andre Silva 45+5-11m, Mendez 90+2), Rayo Vallecano - Cadiz 1:1 (Lejeune 88/Hernandez 90+12), Getafe - Las Palmas 3:3(Mata 11, Greenwood 14, Maksimović 45/Ramirez 35, Cardona 50, El Haddadi 57), Valencia - Real Madrid 2;2 (Duro 27, Yaremchuk 30/Vinicius Junior 45+5, 76).