LaLiga: Peta uzastopna pobjeda Real Madrida, Ante Budimir strijelac u porazu

Nedjelja, 17. rujna 2023. 22:47 Napisao/la  SC
Ante Budimir

Luka Modrić ušao je u 61. minuti utakmice protiv Real Sociedada na obnovljenom Santiago Bernabeu, momčad Real Madrida svladala je Real Sociedad za povratak na prvo mjesto, kraljevskom klubu ovo je peta pobjeda u isto toliko utakmica.

Gosti su poveli već u petoj minuti, ali Ancelotijeva momčad je sve nedoumice riješila početkom nastavka.

Ante Budimir bio je strijelac za Osasunu u porazu kod Getafea, Budimir je pogodio za 2:2 u 57. minuti, u 79. minuti je napustio igru, u 86. minuti Misimović je domaćinu donio pobjedu.

Ivan Rakitić igrao je svih 90 minuta u minimalnoj pobjedi Seville protiv Las Palmasa.

Rezultati: Real Madrid - Real Sociedad 2:1 (Valverde 46, Joselu 60/Barrenetxea 5), Getafe - Osasuna 3:2 (Mitrović 36,. Carmona 51, Maksimović 86/Munoz 45, Budimir 57), Villarreal -   Almeria 2:1 (Moreno 45+5, Sorloth 90+4/Akieme 44), Sevilla - Las Palmas 1:0 (Lukebakio 71)