LaLiga: Leo Messi ušao i prelomio utakmicu, Ivan Rakitić igrao u pobjedi

Subota, 07. studenog 2020. 18:04 Napisao/la  SC
Leo Messi
Leo Messi

Ivan Rakitić igrao je drugo poluvrijeme u pobjedi Seville, koja pokušava uhvatiti priključak s vodećim momčadima.

Leo Messi sjedio je klupi Barcelone prvo poluvrijeme utakmice protiv Betisa!

To je zanimljivija vijest od vijesti da je Barcelona na Camp Nou pobijedila Betis.

Budući da nije ozlijeđen, Messi je očito odmarao zbog toga jer je umoran ili zbog toga jer se Ronald Koemann umorio od stalnih prigovaranja najboljega igrača.

Kako god, Messi je nastavku ušao umjesto Fatija i dvama pogocima osigurao Barceloni pobjedu.

Prvo je poluvrijeme završili bez pobjednika najviše zahvaljujući Griezmannu, koji u 33. minuti nije iskoristio kazneni udarac.

Odmah na početku drugoga dijela Griezmann je postigao pogodak za 2:1.

Mandi je u 60. minuti dobio crveni karton zbog igranja rukom, Messi u 64. minuti povećao vodstvo na 3:1 iz penala.

Uspjeli su gosti igračem manje postići pogodak i učiniti utakmicu neizvjesnom do 82. minute, kada je Messi otklonio strah od mogućeg iznenađenja.

Utakmice 9. kola: Huesca - Eibar 1:1 (Mir 67/Burgos 38), Barcelona - Real Betis 5:2 (Dembele 22, Griezmann 49, Messi 61-11m, 82, Pedri 90/Sanabria 45+2, Loren 73), Sevilla - Osasuna 1:0 (Ocampos 59-11m), Atlético - Cadiz 4:0 (Joao Felix 8, 90, Llorente 22, L. Suarez 51)