Kup Kralja: Sevilla pobijedila Espanyol 3:1, Rakitić asistirao za prvi gol

Četvrtak, 01. studenog 2012. 22:58 Napisao/la  SC

Rakitić je izveo korner kojega je u mrežu pospremio Fazio, a hrvatski reprezentativac igrao je do 77. minute

Nogometaši Seville pobijedili su Espanyol 3:1 u prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa Kralja, a Ivan Rakitić asistirao je za prvi pogodak. Rakitić je izveo korner kojega je u mrežu pospremio Fazio, a hrvatski reprezentativac igrao je do 77. minute,

Espanyol je izjednačio preko Alfonsa (69'), a prednost domaćinu pred uzvrat donijeli su Cala (83') i Negredo (90').

Rezultati prvih utakmica šesnaestine finala španjolskog Kupa: Eibar - Athletic Bilbao 0:0, Valladolid - Betis 1:0, Melilla - Levante 1:0, Cordoba - Real Sociedad 2:0, Ponferradina - Getafe 0:4, Sevilla    - Espanyol 3:1, Sporting  - Osasuna 1:0, Deportivo  - Mallorca 1:1.