Robert Lewandowski službeno upisan u Guinnessovu knjigu zbog četiri rekorda

Utorak, 01. prosinca 2015. 09:47 Napisao/la  SC

Lewandowski je  od 51. do 60. minute zabio pet golova

Robert Lewandowski u utakmici protiv Wolfsburga u rujnu postigao je čak pet pogodaka u razdoblju od 51. do 60. minute i službeno dobio mjesto u Guinnessovoj knjizi rekorda.

Lewandowski je dobio certifikate za četiri rekorda: najbrži hat-trick, najbrža četiri pogotka, najbržih pet pogodaka i najviše pogodaka koje je postigla jedna zamjena.

Wolfsburg je vodio 1:0 nakon 45 minuta igre protiv Bayerna, a onda je u drugom poluvremenu Pep Guardiola u igru ubacio Lewandowskog, koji je preokrenuo utakmicu i od 51. do 60. minute zabio pet golova!