JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

POGODAK HRVATSKOG NAPADAČA

Ivan Perišić zaključio golijadu Borussije u Koelnu

Nedjelja, 25. ožujka 2012. 19:55 Napisao/la

Hrvatski reprezentativac postigao je posljednji pogodak za uvjerljivu pobjedu Borussije Dortmund

Ivan Perišić zabio je pogodak za Borussiju Dortmund, koja je na gostovanju kod Koelna ostvarila najveću ovosezonsku pobjedu - 1:6. Iako su domaćini poveli u 13. minuti preko Slovenca Novakoviča, vodeća momčad Bundeslige nije imala milosti.

Borussia je do poluvremena uspjela poravnati rezultat, a onda je u drugom dijelu krenula opća kanonada prema domaćem vrataru Rensingu. Uspjeli su gosti iz Dortmunda u drugih 45 minuta zabiti čak pet golova, a posljednji je djelo hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića. U nedjelju je još odigran i susret Stuttgarta i Nurnberga, koji je završio minimalnom pobjedom domaćina 1:0.

BUNDESLIGA, 27. kolo, nedjelja: Stuttgart - Nurnberg 1:0 (1:0 Cacau 78'), Koeln - Borussia Dortmund 1:6 (1:0 Novakovič 13', 1:1 Piszczek 26', 1:2 Kagawa 47', 1:3 Lewandowski 52', 1:4 Gundogan 79', 1:5 Kagawa 80', 1:6 Perišić 84')