Perišić strijelac u spektaklu, Borussia i Stuttgart podijelili bodove uz 8 pogodaka

Petak, 30. ožujka 2012. 23:06 Napisao/la  SC

Utakmica 28. kola Bundeslige: Borussia (D) - Stuttgart 4:4

U prvoj utakmici 28. kola Bundeslige Borussia (D) i Stuttgart priuštili su gledateljima rijetko viđeni nogometni spektakl u utakmici s čak 8 golova. Neodlučen rezultat (4:4) i pet pogodaka u zadnjih dvadesetak minuta držali su tenzije do sudačke nadoknade kada je Gentner gostima osigurao bod.

Ivan Perišić uključio se u golijadu u samom finišu utakmice, kada je u 87. minuti postigao četvrti pogodak za domaćina. Pokazalo se da je Perišićev pogodak bio dovoljan samo za bod vodećoj momčadi Bundeslige.

Utakmica 28. kola Bundeslige: Borussia (D) - Stuttgart 4:4 (Kagawa 33, Blaščukovski 49, Hummels 82, Perišić 87/Ibišević 71, Schieber 77, 79, Gentner 90+2)