NJEMAČKO PRVENSTVO

Ivica Olić strijelac u utakmici protiv HSV-a

Nedjelja, 09. studenog 2014. 18:08 Napisao/la  SC

Utakmica 11. kola: Wolfsburg - HSV 2:0

Pobjedom 2:0 nad HSV-om nastavljaju  niz pobjeda i prate Bayerna. Veliki obol pobjedi domaćih je dao i naš reprezentativac Ivica Olić, koji je načeo mrežu gostiju iz Hamburga. Za Wolfsburg  Ivan Perišić  odigrao je svih 90 minuta, dok je Olić zamijenjen u 85. minuti.

Pobjedu domaćih je potvrdio Hunt u 63. minuti na asistenciju Kevina de Bruynea. De Bruyne je također asistirao i Oliću za prvi pogodak. Ovim porazom gosti su pali u opasnu zonu, na 16. mjesto, dok s druge strane domaćini drže drugo mjesto s četiri boda zaostatka za Bayernom.

WOLFSBURG: Benaglio D., Vierinha, Knoche, Naldo, Trasch, Gustavo, Guilavogui (83 Malanda), Perišić, de Bruyne, Hunt (81 Arnold), Olić (85 Bendtner)

HSV: Drobny, Diekmeier, Djourou, Westermann, Ostrzolek, Behrami, Jansen (70 Stieber),Van der Vaart (79 Nafiu), Holtby, Muller (79 Green), Lasogga

Utakmica 11. kola: Wolfsburg - HSV 2:0 (Olić 27, Hunt 63)