NJEMAČKO PRVENSTVO

Lewandowski dao samo dva gola u 11 minuta

Subota, 26. rujna 2015. 17:43 Napisao/la  SC

Utakmice 7. kola: Mainz - Bayern 0:3, Werder - Bayer 0:3, Wolfsburg - Hannover 1:1

Robert Lewandowski osjetno popušta u golgeteskom ritmu! Nakon što je Wolfsburgu postigao čak 5 pogodaka za 9 minuta, u 7. kolu Mainzu je postigao "samo" 2 pogotka za 11 minuta!

Bayern je ostvario sigurnu pobjedu u nastavku utakmice protiv Mainza kojega je u rasporedu održavao pozitivan rezultat. Mainz je na kraju dobro prošao, jer Lewandowski nije bio osobito raspoložen.

Utakmice 7. kola: Augsburg - Hoffenheim 1:3 (Koo 38/Volland 10, 69, Schmid 73), Mainz - Bayern 0:3 (Lewandowski 51, 63, Coman 68), Stuttgart - Borussia (M) 1:3 (Ginczek 40/Xhaka 16, Gentner 20-ag, Raffael 90), Werder - Leverkusen 0:3 (Mehmedi 31, Brandt 58, Kampl 65), Wolfsburg - Hannover 1:1 (Dost 40/Kiyoate 57)