NJEMAČKO PRVENSTVO

Wolfsburg posrnuo kod Hannovera

Subota, 26. siječnja 2013. 17:37 Napisao/la  SC

Utakmice 19.kola: Augsburg - Schalke 0:0,  Greuther Furth - Mainz 0:3 ,  Hannover - Wolfsburg 2:1

Subotnje utakmice 19. kola njemačkog prvenstva nisu ponudile neke spektakularne dvoboje. Wolfsburg je  poražen na gostovanju kod Hannovera i iako su od 34. minute igrali s igračem više nakon isključenja Belgijanca Pocognolija. Bio je to drugi poraz vukova u zadnje tri prvenstvene utakmice, Hannover je pak prekinuo mini niz od dva poraza u Bundesligi.

Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu, dok je Ivica Olić u 66. minuti ušao u igru umjesto Trascha. Mainz je uvjerljivo slavio na gostovanju kod Greuther Furtha, Ivan Klasić pobjedu svoje momčadi ogledao je s klupe.

Eintracht je svladao Hoffenheim i zadržao priključak za vodećom trojkom.

Utakmice 19.kola: Augsburg - Schalke 0:0, Eintracht - Hoffenheim 2:1 (Lanig 35', Aigner 68'/Beck 65'),  Greuther Furth - Mainz 0:3 (Szalai 54', 84', Malli 66'),  Hannover - Wolfsburg 2:1 (Abdellaoue 3', Diouf 38'/Madlung 47'), Borussia (M) - Fortuna (D) 2:1 (Juanan 6'-ag, Herrmann 14').