Bundesliga: Nenad Bjelica s desetoricom poražen od novog prvaka, Bayern opet poražen

Subota, 06. travnja 2024. 19:27 Napisao/la  SC
Nenad Bjelica

Bayern je doživio još jedan neugodan poraz kojim je praktično predao titulu prvaka.

Nenad Bjelica tijesno je poražen od momčadi novog prvaka, jedini pogodak Leverkusen je postigao iz kaznenog udarca.

Union Berlin drugo poluvrijeme igrao je bez isključenog Gosensa čime su Bjeličine šanse svedene na minimum.

Josip Juranović igrao je za Union Berlina od 63. minute, Josip Stanišić sjedio je na klupi Leverkusena.

Utakmice 28. kola: Koln - Bochum 2:1 (Tigges 90+1, Waldschmidt 90+2), Freiburg - RB Leipzig 1:4 (Grifo 59/Haidara 2, Openda 18, 44, Šeško 54), Heidenheim - Bayern 3:2 (Sessa 50, Kleindienst 51, 79/Kane 38, Gnabry 45), Mainz - Darmstadt 4:0 (Hanceh-Olsen 33, Gruda 60, Jae-Sung 80, 84), Union Berlin - Leverkusen 0:1 (Wirtz 45+8-11m), Borussia (D)- Stuttgart 0:1 (Guirassy 64)