Bundesliga: Lovro Majer strijelac za pobjedu Wolfsburga, težak poraz Nenada Bjelice

Subota, 16. prosinca 2023. 17:19 Napisao/la  SC
Lovro Majer
Lovro Majer

Lovro Majer donio je pobjedu Wolfsburgu na gostovanju kod fenjeraša Darmstadta, hrvatski nogometni reprezentativac na terenu je bio do 87. minute.

Union Berlin Nenada Bjelice i Josipa Juranovića doživio je težak poraz na gostovanju u Bochumu.

Juranović je odigrao svih 90 minuta u dvoboju koji je Bjeličinu momčad zadržao na samom začelju.

Dion Drena Beljo u igru je ušao u 77. minuti, njegov Augsburg je na domaćem terenu remizirao s Borussijom Dortmund.

Andrej Kramarić odigrao je svih 90 minuta, Hoffenheim je poražen na gostovanju kod RB Leipziga.

Rezultati: Augsburg - Borussia Dortmund 1:1 (Demirović 23/Malen 35), Bochum - Union Berlin 3:0 (Asano 45+5, Paciencia 54, Stoger 78), Darmstadt - Wolfsburg 0:1 (Majer 63), Mainz - Heidenheim 0:1 (Pierringer 12), RB Leipzig - Hoffenheim 3:1 (Klosterman 34, Forsberg 70, Simaken 74/Kabak 42)