Bundesliga: Lovro Majer potvrdio pobjedu, Bayern doživio domaći poraz

Subota, 30. ožujka 2024. 19:31 Napisao/la  SC
Lovro Majer
Lovro Majer

Lovro Majer pogotkom je potvrdio pobjedu Wolfsburga u Bremenu, hrvatski reprezentativac postigao je pogodak kada su se momčadi brojčano izjednačile.

Wolfsburg je imao prednost igrača više od 43. minute, kada je pocrvenio Jung.

U 76. minuti isključen je strijelac prvoga pogotka za Wolfsburg.

Leverkusen je suvereno nastavi pohod prema tituli prvaka pobjedom protiv Hoffenheima,   kako su domaći navijači pozdravili Xabija Alonsa možete vidjeti    OVDJE.

Andrej Kramarić igrao je do 58. minute za goste, Josip Stanišić igrao je od 87. minute za domaćina.

Josip Juranović igrao je berlinsku momčad od 82. minute, Hrvoje Smolčić sjedio je na klupi Eintrachta.

Utakmice 27. kola: Eintracht - Union Berlin 0:0, Leverkusen - Hoffenheim 2:1 (Andrich 88, Schick 90+1/Beier 33), Borussia (M) - Freiburg 0:3 (Gregoritich 7, Rohl 47, Doan 57), RB Leipzig - Mainz 0:0, Werder - Wolfsburg 0:2 (Lacroix 45+4, Majer 94), Bayern - Borussia (D) 0:2 (Adeyemi 10, Ryerson 83)