NJEMAČKO PRVENSTVO

Olić zabio, Wolfsburg prekinuo niz od četiri poraza

Subota, 27. listopada 2012. 17:21 Napisao/la  SC

Ivica Olić igrao je do 82. minute kada ga je zamijenio Rodriguez, a pogodak je postigao u 53. minuti

Nogometaši Wolfsburga napokon su u devetom kolu prekinuli niz od četiri poraza odnosno sedam utakmica bez pobjede. Vukovi su slavili na gostovanju kod Fortune, a drugi pogodak na utakmici postigao je Ivica Olić. Odlaskom Felixa Magatha momčad je proigrala.

Ivica Olić igrao je do 82. minute kada ga je zamijenio Rodriguez, dok je Srđan Lakić u igru ušao u 86. minuti umjesto dvostrukog strijelca Dosta.

Ivan Perišić u pobjedi Borussije iz Dortmunda kod Freiburga odigrao je nekoliko minuta, u 89. minuti u igru je ušao umjesto Götzea.

Rezultati 9. kola: Fortuna - Wolfsburg 1:4 (Langeneke 70'/Dost 50', 64', Olić 53', Diego 78'), Freiburg - Borussia (D) 0:2 (Subotić 54', Götze 83'), Greuther Furth - Werder 1:1 (Edu 8'/Petersen 44'),Mainz - Hoffenheim 3:0 (Szalai 21', 46', 64'), Schalke - Nurnberg 1:0 (Farfan 77').