NJEMAČKO PRVENSTVO

Ivica Olić strijelac u porazu Wolfsburga

Subota, 02. ožujka 2013. 17:42 Napisao/la  SC

Rezultati 24. kola: Borussia (D) - Hannover 3:1, HSV - Greuther Furth 1:1,    Wolfsburg - Schalke 1:4

Nogometaši Wolfsburga dožvijeli su uvjerljiv poraz na domaćem terenu u ogledu protiv Schalkea. Hrvatski reprezentativac Ivica Olić upisao se u listu strijelaca izjednačivši rezultat u 50. minuti, ali to je ujedno bilo sve od vukova.

Ivica Olić odigrao je cijelu utakmicu, Ivan Perišić ušao je u igru u 67. minuti umjeto Brazilca Josuea. Vukovi već tri utakmice ne znaju za pobjedu u prvenstvu.

Milan Badelj igrao je do 57. minute u remiju HSV-a i Greuther Furtha (1:1).

Rezultati 24. kola: Borussia (D) - Hannover 3:1 (Lewandowski 8', 21', 72'/Abdellaoue 41'). HSV - Greuther Furth 1:1 (Beister 22'/Đurđić 14'),  Nurnberg - Freiburg 1:1 (Simons 33'/Schmid 83'),  Werder - Augsburg 0:1 (Werner  29'),  Wolfsburg - Schalke 1:4 (Olić 50'/Draxler 34', 63', Farfan 79',  Huntelaar 87').