Bundesliga: Ivan Perišić zabio pogodak za Wolfsburg u startnoj pobjedi nad Eintrachtom

Nedjelja, 16. kolovoza 2015. 19:25 Napisao/la  SC

Bundesliga, 1. kolo: Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2:1 (Perišić 13, Dost 17/Reinartz 19), Stuttgart - Koln 1:3 (Didavi 79-11m/Modeste 75-11m, Zoller 77, Osako 90+2)

Wolfsburg je sezonu u Bundesligi otvorio utakmicom protiv Eintracht Frankfurta na Volkswagen Areni, kojeg je svladao 2:1.

Ivan Perišić koji je odlaskom Matea Kovačića u madridski Real jako blizu Interu s obzirom da su nerazzurri dobili potrebni novac, nije mogao zamisliti bolji start u njemačko prvenstvo zabivši za vodstvo u 13. minuti pogodivši glavom nakon ubačaja Krusea.

Samo četiri minute kasnije Bas Dost je povisio na 2:0, ali gosti su smanjili u 19. minuti preko Reinartza. Sve najzanimljivije dogodilo se u tom periodu jer se do kraja utakmice rezultat nije mijenjao.