Bundesliga: Hrvati se nisu naigrali, samo dvojica u početnim postavama

Subota, 04. veljače 2023. 19:07 Napisao/la  SC
Joško Gvardiol (RB Leipzig)

Hrvati se nisu naigrali u 19. kolu Bundeslige, samo su dvojica bili u početnim postavama svojih momčadi.

Josip Juranović sjedio je na klupi Union Berlina u pobjedi protiv Mainza, Andrej Kramarić igrao je u drugom poluvremenu teškog poraza Hoffenheima.

Joško Gvardiol odigrao je cijelu utakmicu za RB Leipzig u utakmici bez golova protiv Kolna na klupi kojega je sjedio Nikola Soldo.

Kristijan Jakić ušao u igru u zadnjoj minuti, Hrvoje Smolčić sjedio je na klupi Eintrachta u pobjedi protiv Herthe.

Filip Uremović odigrao je cijelu utakmicu za Herthu, Ivan Šunjić sjedio je na klupi.

Utakmice 19. kola: Koln - RB Leipzig 0:0, Borussia (D) - Freiburg 5:1 (Schlotterbeck 26, Adeyemi 48, Haller 51, Brandt 69, Reyna 82/Holer 45), Bochum - Hoffenheim 5:2 (Hoffmann 22, Forster 30, Asano 40, Masovic 69, Broschinski 83/Baumgartner 49, Dabbur 77), Eintracht - Hertha 3:0 (Kolo Muani 21, 28, Buta 90+4), Union Berlin - Mainz 2:1 (Behrens 32, Siebatcheu 84/Ingvartsen 78-11m)