Bundesliga: Hoffenheim poražen u gostima kod Borussie (M), Kramarić zabio jedini pogodak za goste

Nedjelja, 24. travnja 2016. 17:22 Napisao/la  SC

Utakmica 31. kola: Borussia (M) - Hoffenheim 3:1, Eintracht - Mainz 2:1

Nogometaši Borussie (M) pobijedili su du domaćem dovoboju Kramarićev Hoffenheim 3:1. Domaći su poveli nakon autogola Toljana već u 7. minuti, a na 2:0 povisio je Dahoud u završnici prvog poluvremena.

Andrej Kramarić vratio je nade Hoffenheimu u 54. minuti. Volland je ubacio u šesnaesterac, a Kramarić pogodio donji desni kut pored nemoćnog Sommera. No, sedam minuta kasnije Borussia je vratila stavri na svoje mjesto kada je Hahn pogodio za novo vodstvo domaćih i izbrisao nade gostiju.

BORUSSIA (M): Christensen, Dahoud, Elvedi, Hahn, Hazard (84 Herrmann), Nordtveit, Raffael (88 Hofmann), sommer, Traore (81 Johnson), Wendt, Xhaka

HOFFENHEIM: Amiri (76 Ochs), Baumann, Kramarić, Polanski (63 Schwegler), Rudy, Schar, Strobl, Sule, Toljan, Uth (67 VArgas), Volland)

eintracht Nike Kovača ostvario je pobjedu nad Mainzom 2:1.

Utakmica 31. kola: Borussia (M) - Hoffenheim 3:1 (Toljan 7-ag, Dahoud 45, Hahn 61/ Kramarić 54), Eintracht - Mainz 2:1 (Russ 28, Bell 85-ag/ Brosinski 18)