Bundesliga: Borussia (M) do izjednačenja u posljednjoj minuti, Bas Dost donio pobjedu Wolfsburgu

Nedjelja, 22. veljače 2015. 17:28 Napisao/la  SC

Utakmica 22. kola: HSV - Borussia (M) 1:1, Wolfsburg - Hertha 2:1

Nogometaši Borussie (M) u posljednjoj su minuti susreta spasili bod u gostima kod HSV-a. Izjednačenje je donio Branimir Hrgota koji je u igru ušao u 79. minuti.

Hrvatski igrač Ivica Olić počeo je od prve minute u dresu HSV-a, ali je igru napustio već u 25. minuti.

HSV: Drobny, Diekmeier, Djourou, Rajković, Ostrzolek, Jiraček, Kačar (Westermann 85), Muller, Stieber, Gouaida (Gotz 77), Olić (Rudnevs 25)

BORUSSIA (M): Sommer, Korb, Stranzl, Jantschke, Wendt, Kramer (Hrgota 79), Nordtveit, Hahn (Hazard 76), Traore (Raffael 62), Herrmann, Kruse

Nizozemac Bas Dost ponovno je bio prvo ime Wolfsburga. Njegova dva gola donijela su Wolfsburgu nova tri boda u srazu sa Herthom.

Hrvatski nogometaš Ivan Perišić nije bio u sastavu Wolfsburga.

Utakmica 22. kola: HSV - Borussia (M) 1:1 (Stieber 73/ Hrgota 90), Wolfsburg - Hertha 2:1 (Bas Dost 10, 74/ Schieber 30)