Bundesliga: Borussia Dortmund pobjedom završila prvi dio sezone, Perišiću petnaestak minuta

Nedjelja, 16. prosinca 2012. 21:59 Napisao/la  SC

Utakmice 17. kola: Hoffenheim - Borussia (D) 1:3, Werder - Nurnberg 1:1

Završen je prvi dio njemačke Bundeslige. Nastavak slijedi 18. siječnja naredne godine, a pobjedom su se od ove godine oprosili njemački prvaci, nogometaši Borussije iz Dortmunda koji su do slavlja od 3:1 u Hoffenhaimu stigli sigurnijom igrom u nastavku.

Ivan Perišić u igru je za "milionere" ušao u 74. minuti i nije učinio ništa vrijedno spomena.

Posljednju ligašku utakmicu u 2012. godini odigrali su Werder i Nurnberg. Završilo je podjelom bodova 1:1 čime puno zadovoljniji može biti domaći sastav, koji je do poravnanja stigao iz pogotka na rubu zaleđa u 88. minuti.

Utakmice 17. kola: Hoffenheim - Borussia (D) 1:3 (Shipplock 35'/Gotze 26', Grosskreutz 58', Lewandowski 66') Werder - Nurnberg 1:1 (Petersen 88'/Gebhart 82')