Bundesliga: Borussia Dortmund lako protiv Iličevićevog HSV-a, Ramos dvostruki strijelac

Nedjelja, 17. travnja 2016. 17:23 Napisao/la  SC

Utakmica 30. kola: Borussia (D) - HSV 3:0, Mainz - Koln 2:3

Samo šest minuta u prvom dijelu od 38. do 44. minute bilo je dosta Borussiji Dortmund da se obračuna sa HSV-om. Pulisic i dva puta Ramos bili su strijelci. Ramos je drugi pogodak postigao četiri minuta prije kraja susreta. Otežavajuća okolnost uz rezultat za HSV bila je isključenje vratara Adlera u 52. minuti. Iličević je igrao cijeli susret za HSV.

BORUSSIA (D): Burki, Passlack, Bender, Hummels, Ginter (75 Schmelzer), Gundogan (65 Leitner), Sahin, Pulisic, Kagawa, Castro (75 Aubameyang), Ramos

HSV: Adler, Sakai, Cleber, Spahić, Ostrzolek, Ekdal, Kacar (54 Drobny), Muller (67 Gregoritsch), Holtby, Iličević, Lasogga (35 Schipplock)

Utakmica 30. kola: Borussia (D) - HSV 3:0 (Pulisic 38, Ramos 44, 86), Mainz - Koln 2:3 (Cordoba 8, Balogun 49/ Risse 64, Jojić 74, Modeste 83)