Bundesliga: Bayern sa šest komada isprašio Paderborn, Bayer bez pobjede ostao u posljednjoj minuti

Subota, 21. veljače 2015. 17:06 Napisao/la  SC

Utakmice 22. kola: Paderborn - Bayern 0:6, Freiburg - Hoffenheim 1:1, Schalke 04 - Werder 1:1, Mainz 05 - Eintracht 3:1, Augsburg - Bayer Leverkusen 2:2

Nogometaši Bayerna sa šest su golova "natrpali" mrežu Paderborna. Po dva su se puta u listu strijelaca upisali Lewandowski i Robben, a još su po gol dodali Ribery i Weiser. Domaćini su od 62. minute igrali s igračem manje, nakon što je Florian Hartherz zaradio crveni karton.

PADERBORN: Kruse, Heinloth, Rafa (Vrančić 76), Ziegler, Hunemeier, Hartherz, Bakalorz (Pepić 71), Rupp, KocKachunga (Lakić 59), Meha

BAYERN: Neuer, Alonso (73 Rode), Ribery, Lewandowski, Robben, Rafinha (Weiser 76), Boateng, Bernat (Dante 78), Müller, Alaba, Badstuber

Crveni karton: Hartherz 62 (Paderborn)

Hrvatski vratar Krešić utakmicu svoga Bayera odgledao je s klupe, dok Jedvaj nije bio u sastavu.

Utakmice 22. kola: Paderborn - Bayern 0:6 (Lewandowski 24, 37, Robben 64, 86, Ribery 72, Weiser 78), Freiburg - Hoffenheim 1:1 (Hohn 25/ Volland 39), Schalke 04 - Werder 1:1 (Meyer 61/Prodl 90), Mainz 05 - Eintracht 3:1 (Clemens 38, Geis 47, Malli 50/ Aigner 35), Augsburg - Bayer Leverkusen 2:2 (Caiuby 59, Hitz 90/ Drmić 8, Reinartz 85), Cologne - Hannover 96 1:1 (Ujah 17/ Joselu 5)