NJEMAČKO PRVENSTVO

Olić odlučio pobjednika, Bayern na vrhu

Subota, 27. rujna 2014. 17:25 Napisao/la  SC

Utakmice 6. kola: Koln - Bayern 0:2, Wolfsburg - Werder 2:1

Nogometaši Bayerna pobijedili su Koln na gostovanju i zadržali vrh ljestvice. S druge strane Bayern Leverkusen remizirao je protiv Freiburga, Tin Jedvaj igrao je za Bayer cijelu utakmicu i zaradio žuti karton.  Apotekari su od 28. minute igrali bez isključenog Spahića. Važnu pobjedu u borbi za ostanak upisao je i Stuttgart protiv Hannovera.

Ivica Olić odlučio je pobjednika u utakmici između Wolfsburga i Werdera, hrvatski reprezentativac odlučujući pogodak postigao je u 57. minuti.

Utakmica 6. kola: Koln - Bayern 0:2 (Goetze 19',  Halfar 66'-ag), Freiburg - Bayer (L) 0:0, Paderborn - Borussia (M) 1:2  (Wemmer 70'/Herrmann 8', Raffael 14'),  Schalke - Borussia (D) 2:1 (Matiš 10', Choupo-Moting 23'/Aubameyang 26'), Stuttgart - Hannover 96 1:0 (Schwaab 69'), Wolfsburg - Werder 2:1 (Rodriguez 15, Olić 57/Busch 37)