NJEMAČKO PRVENSTVO

Thomas Muller ostvario hat-trick protiv Eintrachta

Subota, 08. studenog 2014. 19:05 Napisao/la  D. J.

Utakmice 11. kola: Leverkusen - Mainz 0:0, Frankfurt - Bayern 0:4,  Freiburg - Schalke 2:0

Augsburg je domaćom pobjedom nad Panderbornom s 3:0 nastavio niz od tri domaće pobjede, a igrač utakmice je bio Timo Werner koji je pogodio u 7. i 47. minuti te asistirao Callsen-Brackeru za 3:0 u 68. minuti, dok je još uvjerljiviji bio Bayern na gostovanju kod Eintrachta. Bilo je 4:0 za goste, valja izdvojiti hat-trick Thomasa Mullera.

U najefikasnijoj utakmici Koln je s 4:3 slavio u Hoffenheimu kod istoimenog domaćina. Junak utakmice je bio Olkowski, koji je sa svojim drugim pogotkom odlučio pobjednika u 82. minuti.

Tin Jedvaj nije igrao za Leverkusen.

Utakmice 11. kola: Leverkusen - Mainz 0:0, Frankfurt - Bayern 0:4 (Muller 22, 64, 67, Shaqiri 87), Augsburg - Panderborn 3:0 (Werner 7, 47, Callsen Brackeru 68), Hoffenheim - Koln 3:4 (Szalai 2, Firmino 39, 45/Olkowski 5, 83, Lehmann 12, Ujah 35), Feiburg - Schalke 2:0 (Gunter 22, Schmid 68)