NJEMAČKO PRVENSTVO

Bayern nastavio stopostoni niz

Subota, 06. listopada 2012. 17:22 Napisao/la  SC

Mario Mandžukić odigrao je 90 minuta protiv Hoffenheima, a Milan Badelj za HSV u slavlju kod Greuther Furtha

Nogometaši Bayerna upisali su sedmu prvenstvenu pobjedu, a Wolfsburg već šest kola ne zna za pobjedu. Sukus je to subotnjih utakmica njemačkog prvenstva. Bayerna nije previše pogodio poraz od BATE Borisova tijekom tjedna, Ribery je pogocima u 19. i 48. minuti slomio Hoffenheim.  Mario Mandžukić odigrao je cijelu utakmicu za Bayern.

Vukovi su u prvih šest kola upisali samo jednu pobjedu i to na otvaranju protiv Stuttgarta, a ovo im je ujedno treći uzastopni poraz u prvenstvu.  Ivica Olić ušao je u igru u 52. minuti umjesto Pogatetza, dok je Srđan Lakić odigrao cijeli susret.

HSV je bio uspješan na gostovanju kod Greuther Furtha, Milan Badelj na terenu je proveo 90 minuta.

Rezultati 7. kola: Bayern - Hoffenheim 2:0 (Ribery 19', 48'), Freiburg - Nurnberg 3:0 (Makiadi 36', Caligiuri 90', Terrazzino 90'), Greuther Furth - HSV 0:1 (Son 16'), Mainz - Fortuna 1:0 (Noveski 90'), Schalke - Wolfsburg 3:0 (Farfan 33', Afellay 47', Huntelaar 58'), Augsburg - Werder 3:1 (Werner 2', Hain 32', Baier 73'/Bruyne 19').

Nedjelja: Borussia (M) - Eintracht (15.30), Stuttgart - Bayer (L) (17.30), Hannover - Borussia (D) (17.30).