Bundesliga: Bayer pobijedio Stuttgart, Schalke bolji od Wolfsburga

Subota, 01. veljače 2014. 17:41 Napisao/la  SC

Rezultati 19. kola: Augsburg - Werder 3:1, Bayer (L) - Stuttgart 2:1, Hoffenheim - HSV 3:0, Mainz - Freiburg 2:0,  Schalke - Wolfsburg 2:1

Nogometaši Schalkea pobijedili su Wolfsburg 2:1 u utakmici 19. kola njemačkog prvenstva. Bio je to ogled peto i šesto plasirane momčadi na ljestvici, a u gostujućim redovima Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu dok je Ivica Olić zamijenjen u 59. minuti nakon što je  Caligiuri devet minuta ranije zaradio crveni karton.

Bayer novom pobjedom protiv Stuttgarta pokušava držati korak s Bayernom, dok je Hoffenheim lako svladao HSV 3:0. Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu za goste i zaradio je žuti karton.

Rezultati 19. kola: Augsburg - Werder 3:1 (Werner 11', Altintop 49', Hahn 55'/Callsen-Bracker 3'-ag), Bayer (L) - Stuttgart 2:1  (Kiessling 26', Derdiyok 84'/Leitner 12'), Hoffenheim - HSV 3:0 (Firmino 4', Sule 44', Beck 60'), Mainz - Freiburg 2:0 (Park 24', Koo 86'),  Schalke - Wolfsburg 2:1 (Santana 9', Boateng 81'/Arnold 65').