Bundesliga: Bayern, Borussia (D) i RB Leipzig ukupno zabili 16 golova

Nedjelja, 20. veljače 2022. 17:54 Napisao/la  SC
Robert Lewandowski (Bayern)

Pogotkom Hrgote zadnjeplasirana momčad vodila je 1:0 na poluvremenu utakmice na Allianz Areni.

U nastavku je bavarski stroj ipak proradio.

Borussia Dortmund bila je još uvjerljivija protiv imenjaka iz Moenchengladbacha, kući su se vratili s pola tuceta primljenih golova.

Marin Pongračić igrao je do 42. minute.

Da sve bude u stilu pobrinuo se Red Bull Leipzig, u Berlinu su slavili sa 6:1.

Joško Gvardiol odigrao je cijelu utakmicu,  Dani Olmo ušao je u 60. minuti i upisao se u listu strijelaca.

Utakmica 23. kola: Bayern - Greuther Furth 4:1 (Lewandowski 46, 82, Griesbeck 61-ag, Choupo-Moting 90+1/Hrgota 42), Borussia Dortmund - Borussia Moenchengladbach 6:0 (Reus 26, 82, Malen 32, Wolf 70, Moukoko 74, Can 90+1),  Hertha - Red Bull Leipzig 1:6 (Jovetić 48/Henrichs 20, Nkunku 64, 67, Olmo 74, Haidara 81, Poulsen 88).

Poredak: Bayern 55, Borussia (D) 49, Leverkusen 41, Red Bull Leipzig 37...