Bundesliga: Andrej Kramarić pogotkom zaključio sezonu, Werder i Schalke ispadaju

Subota, 22. svibnja 2021. 17:34 Napisao/la  SC
Andrej Kramarić

Andrej Kramarić pogotkom u drugoj minuti sudačke nadoknade vremena donio je Hoffenheimu pobjedu protiv Herthe u posljednjem kolu Bundeslige i na najbolji mogući način zaključio je ovu sezonu.

Bayern je pobjedom potvrdio naslov prvaka.

Bunedsligu napuštaju Werder i Schalke, Koeln ide u kvalifikacije.

Borna Sosa igrao je  za Stuttgart u domaćem porazu od Arminie, Josip Brekalo igrao je do 66. minute u domaćem porazu od Mainza.

Utakmice 34. kola: Bayern – Augsburg 5:2 (Gouweleeuw 9-ag, Gnabry 23, Kimmich 33, Coman 43, Lewando/Hahn 67, Niederlechner 72), Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen 3:1 (Haaland 5, 84, Reus 51/Bender 90), Eintracht – Freiburg 3:1 (An. Silva 62, Toure 87, Ache 90+3/Jeong Woo 77), Koln – Schalke 1:0 (Bornauw 86), Hoffenheim – Hertha 2:1 (Adamyan 49, Kramarić 90+1/Darida 43), Stuttgart – Arminia 0:2 (Klos 66, Doan 72), Union Berlin – RB Leipzig 2:1 (fridrich 67, Kruse 90+2/Kluivert 55), Werder – Borussia Monchengladbach 2:4 (Rashica 80, Fulkrug 83/Stindl 3, Thuram 52, Bansebaini 58, Neuhaus 67), Wolfsburg – Mainz 2:3 (Philipp 47, Joao Victor 66/Boetius 44, Quaison 54, Bell 77)

Poredak: Bayern 78, RB Leipzig 65, Borussia Dortmund 64, Wolfsburg 61, Eintracht 60, Bayer Leverkusen 52, Union Berlin 50...