Bayern bolji od Hannovera: Olić u prvoj postavi, Pranjić ušao u završnici

Subota, 24. ožujka 2012. 17:58 Napisao/la  SC

Rezultati 27. kola Bundeslige: Bayer - Hannover 2:1 (Kross 36, Gomez 68/Ya Konan 74)

Nogometaši Bayerna ostvarili su rutinsku pobjedu u 27. kolu Bundeslige, na Allianz Areni svladan (2:1) je Hannover. Ivica Olić igrao je od početka, u 61. minuti zamijenio ga je strijelac pobjedonosng pogotka Gomez. Danijel Pranjić pojavio se na terenu nakon duže stanke, ušao je u igru umjesto Timoščenka u 61. minuti.

Svojevrsno iznenađenje kola priredila je već otpisana Hertha koja je na gostovanju pobijedila Mainz 05 rezultatom 3:1, dok novi poraz K'lautena nije iznenađenje unatoč tome što je trener postao Krasimir Balakov. Domaći poraz od Hoffeinheima udaljio je Borussiju (M) od vodećih klubova na ljestvici. Schalke 04 je slavio protiv Bayer Leverkusena sa 2:0, na krimila raspucanog Huntelaara, koji je zabio oba pogotka. Vedran Ćorluka nije nastupio zbog ozljede.

Rezultati 27. kola Bundeslige: Bayer - Hannover 2:1 (Korss 36, Gomez 68/Ya Konan 74), Freiburg - K'lautern 2:0 (Guede 8, Makiadi 14), Borussia (M) - Hoffenheim 1:2 (Reus 38/Firminio 77, Vukčević 79), Werder - Augsburg 1:1 (Fullkrug 61/Verhaegh 90), Mainz 05 - Hertha 1:3 (Moting 58/Ben-Hatira 41, Ramos 52, 69), Schalke 04 - Bayer Leverkusen 2:0 (Huntelaar 18, 86)

U nedjelju igraju: Schalke - Leverkusen, Stuttgart - Nurnberg, Koln - Borussia (D)