Zrinjski uspio učiniti ono što nisu uspjeli učiniti Arsenal i Manchester City

Četvrtak, 14. prosinca 2023. 21:07 Napisao/la  SC

Aston Villa  propustila realizirati meč-loptu u 77. minuti, Malekinušić na kraju razveselio navijače bh-prvaka

Zrinjski je priredio veliko iznenađenje odigravši neodlučeno (1:1) protiv Aston Ville u zadnjem kolu natjecanja u Skupini Konferencijske lige.

Zaniolo je doveo u vodstvo momčad Unai Emeryja, Malekinušić je izjednačio u 87. minuti i razveselio navijače bh-prvaka.

U prvom poluvremenu Aston Villa očekivano je imala veći posjed lopte, ali bez šansi. Zrinjski se organizirano branio, nije uspio ništa napraviti u pokušajima tranzicije.

U nastavku se igralo puno zanimljivije, Zrinjski je počeo igrati hrabrije.

Villa je propustila realizirati meč-loptu u 77. minuti, pokušaj Durana odbranio je Marić.

Na kraju je Zrinjski uspio ono što u zadnjim dvjema utakmicama nisu uspjeli učiniti Arsenal i Manchester City, Aston Villa pobijedila je u objema utakmicama.

Poredak u Skupini E: Aston Villa 13, Legia 12, AZ Alkmaar 6, Zrinjski 4