To je treća novčana kazna koju je Disciplinska komisija "odrezala" Splićanima dok su kratko boravili na europskim travnjacima. Splićani su kažnjeni dva puta po 30.000 tisuća eura zbog utakmica sa Skontom iz Rige
Četvrtak, 20. rujna 2012. 23:05
Liga UEFA

Livaja postigao prvijenac u dresu Intera

Inter - Rubin 2:2. Livaja je zabio za 1:1 u 39. minuti, Inter osvojio bod u 90. minuti
Liverpool je na gostovanju uspio slomiti otpor Young Boysa (5:3),  a ovo je ujedno bila 100. utakmica Redsa u Kupu UEFA odnosno Europskoj ligi
Madrižani u obranu naslova kreću gostovanjem u Tel Avivu u okviru 1. kola skupine B. Najjači par 1. kola je dvoboj između Intera i Rubina iz Kazana u Milanu
Osječani i Splićani našli su se u zaista elitnom društvu klubova poput Atletico Madrida, Malage, lisabonskog Sportinga i turskog Fenerbahčea
 Chelsea - Atletico 1:4: Radamel Falcao trima pogocima (6, 19, 45) potvrdio da je najbolji klasični napadač današnjice
Maribor igra protiv  Tottenhama, Panathinaikosa i  Lazija
Nikola Kalinić postigao je pogodak za 4:2 u pobjedi nad Liberecom. Inter je prošao dalje protiv Vasluija, ali je zamalo opet poražen na Meazzi