Europska liga: Galatasaray osvojio bod, Nikola Vlašić jedini igrao od hrvatskih igrača

Četvrtak, 10. ožujka 2022. 20:46 Napisao/la  SC

U nastavku Xavi na teren poslao najjače adute (Aubameyang, Dembele, Pique, Busquets, L. de Jong), ali nije pomoglo

Nikola Vlašić (West Ham)

Galatasaray je uspio odigrati bez golova na Camp Nou, Barceloni se osvetio podcjenjivački ulazak u utakmicu, Xavi je priliku dao igračima koji manje igraju.

U nastavku je Xavi na teren poslao najjače adute (Aubameyang, Dembele, Pique, Busquets, L. de Jong), ali nije pomoglo.

Mario Pašalić nije igrao u pobjedi Atalante protiv Leverkusena,

Borna Barišić sjedio je na klupi Rangersa u uvjerljivoj pobjedi protiv Zvezde koju je mogao ublažiti Katai da je realizirao kazneni udarac u 24. minuti.

Sevilla je ostvarila minimalnu prednost u prvoj utakmici protiv West Hama, koji ove sezone nije slučajno u vrhu engleskog noogmeta.

Nikola Vlašić igrao je do 67. minute za goste, Ivan Rakitić sjedio je na klupi Seville koja je u pretkolu eliminirala Dinamo.

Prve utakmice osmina finala Europske lige: Sevilla - West Ham 1:0 (El Haddadi 60), Atalanta - Leverkusen 3:2 (Malinovsky 23, Muriel 25, 49/Aranguiz 11, Diaby 63), Barcelona - Galatasaray 0:0, G. Rangers - Crvena zvezda 3:0 (Tavernier 11, Morelos 15, Balogun 51), Braga - Monaco 2:0 (Ruiz 3, Oliveira 89)