JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Srijeda, 22. veljače 2012. 15:24
Liga prvaka

LIVE: Basel - Bayern 1:0

Pogotkom Stockera u 85. minuti Basel je pobijedio Bayern. Poraz će sigurno izazvati nogometne potrese u uvijek trusnom bavarskom području
Napoli je u prvom susretu osmine finala Lige prvaka na svom San Paolu svladao Chelsea s 3:1. Iako su gosti poveli preko Mate, Lavezzi i Cavani režirali su potpuni preokret. Trener Chelsea Andre Villas - Boas na izlaznim vratima.
U prvom susretu osmine finala Lige prvaka CSKA i Real Madrid odigrali su 1:1. "Kraljevi" su poveli preko Cristiana Ronalda u 28. minuti, izjednačio je Wernbloom u posljednjoj minuti susreta. Uoči uzvrata Real ostaje favorit, iako je CSKA odigrao solidnu utakmicu.
Prve utakmice osmine finala Lige prvaka: Milan - Arsenal 4:0, Zenith - Benfica 3:2. Mimo očekivanja na San Siru se igrala utakmica lišena neizvjesnosti budući da je Arsenal više nalikovao onom iz Tivta nego iz Londona.
U prvom susretu osmine finala Rusi su uspjeli osigurati minimalnu prednost uoči uzvrata, svladavši Benficu s 3:2.
Prve utakmice osmine finala Lige prvaka: Leverkusen - Barcelona 1:3 (Kadlec 52/Alexis Sanchez 41, 55, Messi 88), Lyon - Apoel 1:0 (Lacazette 58)
Barcelona pobijedila (4:0) Santos u finalu Svjetskog klupskog prvenstva
Njemački Bayern, čije boje brane Ivica Olić i Daniel Pranjić, prolaz u četvrtfinale tražit će protiv Basela