Liga prvaka: Rakitić donio bod, Ronaldo odlučio u 95., Barcelona tone

Srijeda, 29. rujna 2021. 23:04 Napisao/la  SC
Ivan Rakitić

Liga prvaka - 2. kolo

Ivan Rakitić donio je Sevilli bod pogotkom iz kaznenog udarca u finišu utakmice protv Wolfsburga.

Rakitić je igrao od 53. minute.

Ivo Grbić primio je dva pogotka iz kaznenih udaraca u porazu Lillea, Luka Sučić igrao je do 70. minute za Salzburg.

Cristiano Ronaldo donio je pobjedu Manchester Unitedu u 95. minuti utakmice protiv aktualnog prvaka Europske lige, očito se dobro osjeća na Old Traffordu.

Barcelona je doživjela drugi uvjerljivi poraz, nakon dva kola katalunjska momčad nema boda, ima gol-razliku 0:6!

Juventusu ne ide u Seriji A, ali ide u Ligi prvaka, pobjeda protiv aktualnog europskog prvaka sigurno će dignuti samopouzdanje talijanske momčadi, posebice zbog dobre igre u obrani.

Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu na nižem nivou nego inače.

Bayern je nastavio gaziti protivnike, bavarska momčad postignula je 8 pogodaka u dvjema utakmicama, kao da igra protiv niželigaša.

Mario Pašalić igrao je od 74. minuti za Atalantu u pobjedi protiv švicarske momčadi.

Antonio Čolak igrao je do 62. minute u teškom porazu od Zenita u Sankt Peterburgu, Dejan Lovren sjedio je na klupi Zenita.

Bh-internacionalac Ahmedhodžić dobio je crveni karton u 53. minuti, što je domaćinu olakšalo posao.

Skupina E: Bayern - Dynamo Kijev 5:0 (Lewandowski 12, 27, Gnabry 68, Sane 74, Chopu-Moting 87), Benfica - Barcelona 3:0 (Nunez 3, 79-11m, R. Silva 69)
Poredak: Bayern 6, Benfica 4, Dynamo Kijev 1, Barcelona 0

Skupina F: Atalanta - Young Boys 1:0 (Pessina 68), Manchester United - Villarreal 2:1 (Telles 60, Ronaldo 90+5/Alcacer 53)
Poredak: Atalanta 4, Manchester United 4, Young Boys 3, Villarreal 1

Skupina G: Salzburg - Lille 2:1 (Adeyemi 35-11m, 53-11m/Yilmaz 62), Wolfsburg - Sevilla 1:1 (Steffen 49/Rakitić 86-11m)
Poredak: Salzburg 4, Sevilla 2, Wolfsburg 2, Lille 1

Skupina H: Zenit - Malmo 4:0 (Caludinho 9, Kuzjajev 49, Sutormin 80, Wendel 90+4), Juventus - Chelsea 1:0 (Chiesa 46)
Poredak: Juventus 6, Chelsea 3, Zenit 3, Malmo 0