Liga prvaka: Ajax katastrofalno poražen, Inter pobijedio Barcelonu

Utorak, 04. listopada 2022. 23:20 Napisao/la  SC
Napoli slavio u Amsterdamu

Liga prvaka - 3. kolo

Napoli je postigao čak šest pogodaka u Amsterdamu, Ajax je doživio jedan od najtežih domaćih poraza u europskim utakmicama.

Inter se pobjedom protiv Barcelone uključio u borbu za drugu poziciju, Simone Inzaghi dobio je malo mira nakon loših rezultata u Serie A.

Ivan Perišić igrao je za Inter do 71. minute, Kristijan Jakić odigrao je cijelu utakmicu za Eintracht, Hrvoje Smolčić utakmicu bez golova odgledao je s klupe Eintrachta.

Borna Barišić odigrao je cijelu utakmicu za Glasgow Rangers, Antonio Čolak igrao je od 73. minute u porazu od Liverpoola.

Škotska momčad nakon tri utakmice nema boda, nije postignula ni jedan pogodak.

Skupina A: Ajax - Napoli 1:6 (Kudus 9/Raspadori 18, 47, Di Lorenzo 33, Zielinski 45, Kvaratskhelia 63, Simeone 81), Liverpool - Glasgow Rangers 2:0 (Alexander-Arnold 7, Salah 53-11m)
Poredak: Napoli 9, Liverpool 6, Ajax 3, Glasgow Rangers 0

Skupina B: Porto - Leverkusen 2:0 (Zaidu 69, Galeno 87), Club Brugge - Atlético 2:0 (Sowah 36, Jutgla 62)
Poredak: C. Brugge 9, Porto 3, Leverkusen 3, Atletico 3

Skupina C: Bayern - Viktoria Plzen 5:0 (Sane 7, 51, Gnabry, Mane 21, Choupo-Moting 59), Inter - Barcelona 1:0 (Calhanoglu 45+2)
Poredak: Bayern 9, Inter 6, Barcelona 3, V. Plzen 0

Skupina D: Marseille - Sporting 4:1 (Sanchez 13, Harit 16, Balerdi 28, Mbemba /Tirncao 1), Eintracht - Tottenham 0:0
Poredak: Sporting 6, Tottenham 4, Eintracht 4, Marseille 3