LIGA PRVAKA Joško Gvardiol i Mateo Kovačić nisu igrali u pobjedi protiv Crvene zvezde, vratar Ivan Provedel postigao pogodak udarcem glavom u sudačkoj nadoknadi

Utorak, 19. rujna 2023. 23:14 Napisao/la  SC

Luka Ivanušec igrao do 89. minute u pobjedi Feyenoorda, Celtic utakmicu završio s devetoricom igrača

Liga prvaka - 1. kolo

Manchester City sezonu u ligi prvaka počeo je pobjedom protiv Crvene zvezde, momčad srpskog prvaka ostavila je dobar dojam na Etihadu, na odmor je otišla s prednošću.

Alvarez je dvama pogocima preokrenuo rezultat u nastavku uz napomenu da je vratar Glazer katastrofalno reagirao uoči drugoga pogotka iako je do tada bio najbolji igrač gostiju.

Joško Gvardiol sjedio je na klupi, Mateo Kovačić nije bio u rosteru za utakmicu.

Luka Ivanušec igrao je do 89. minute u pobjedi Feyenoorda protiv Celtica, hrvatski reprezentativac izašao je zbog ozljede.

Celtic je utakmicu završio s devetoricom igrača nakon što su isključeni Lagerbielke (64) i Holm (68), Feyenoord nije iskoristio kazneni udarac u 65. minuti.

Lazio je izjednačio u dramatičnoj završnici zahvaljujući vrataru Ivanu Provedelu, koji je postigao pogodak udarcem glavom u sudačkoj nadoknadi nakon ubačaja iz kuta.

Joao Felix postigao je dva pogotka u prvoj utakmici Lige prvaka za Barcelonu, momčad koje je bila raspoložena u utakmici protiv nizozemske momčadi.

Rezultati:

Skupina E: Feyenoord - Celtic 2:0 (Stengs 45+2, Jahanbakhsh 76), Lazio - Atletico Madrid 1:1 (Provedel 90+5/Barrios 29)

Skupina F: Milan - Newcastle 0:0, PSG - Borussia (D) 2:0 (Mbappe 49-11m, Hakimi 58)

Skupina G: Manchester City - Crvena zvezda 3:1 (Alvarez 47, 60, Rodri 73/Bukari 45), Young Boys - RB Leipzig 1:3 (Elia 33/Simakan 3, Schlager 74, Šeško 90+2)

Skupina H: Barcelona - Royal Antwerp 5:0 (Felix 11, 66, Lewandowski 19, Bataille 22-ag, Gavi 54), Šahtar - Porto 1:3 (Kelsy 13/Galeno 8, 15, Taremi 29)