Liga prvaka: Igor Tudor vratio se u borbu za prva dva mjesta u skupini

Utorak, 04. listopada 2022. 21:10 Napisao/la  SC

Bayern opet demonstrirao moć, njemački prvak ostvario treću pobjedu u trećoj utakmici bez primljenog gola

Igor Tudor
Igor Tudor

Marseille je napunio mrežu Sportinga, koji je na praznom Velodromeu doživio poraz nakon dvije pobjede.

Igor Tudor ostvario je prvu i uvjerljivu pobjedu u odlučujućoj utakmici, koja je Marseille ostavila u borbi za prva dva mjesta u skupini zajedno s Eintrachtom i Tottenhamom.

Brzo je Marseille prevladao šok nakon pogotka Tirncaoa u 1. minuti, iskoristio je slabosti momčadi Sportinga, posebno vratara Adana, koji je kiksao kod jednog pogotka, a onda u 23. minuti dobio izravni crveni karton.

Odigrala je francuska momčad rutinsku utakmicu s igračem više, pobjeda je mogla biti uvjerljivija.

Alexis je u 87. minuti nevjerojatno promašio prazna vrata nakon što je zaobišao vratara Israela.

Inače, početak utakmice kasnio je petnaestak minuta zbog toga što je autobus s igračima Sportinga zapeo u gradskoj gužvi.

Stadion je bio prazan, jer je Marseille bio kažnjen nakon događanja navijača u utakmici protiv Eintrachta.

Bayern je opet demontrirao moć u jednoj utakmici Lige prvaka, bavarska momčad ostvarila je treću opobjedu u trećoj utakmici bez primljenog gola.

Skupina C, utakmica 3. kola: Bayern - Viktoria Plzen 5:0 (Sane 7, 51, Gnabry, Mane 21, Choupo-Moting 59)

Skupina D, utakmica 3. kola: Marseille - Sporting 4:1 (Sanchez 13, Harit 16, Balerdi 28, Mbemba 84/Tirncao 1)