Liga nacija: Francuska bolja od Belgije, Njemačka pobijedila Nizozemsku

Ponedjeljak, 14. listopada 2024. 22:48 Napisao/la  SC
Kolo Muani
Kolo Muani

Dvama golovima Kola Muanea (35, 62)  Francuska je u derbiju Grupe 2 elitne skupine Lige nacija pobijedila Belgiju 2:1 u Brusselesu i ostala na drugom mjestu skupine.

Pogodak za Belgiju postigao je Openda u trećoj minuti sudačke nadoknade vremena, Belgijanci imaju za čime žaliti, Tielmans je u 23. minuti propustio realizirati najstrožu kaznu.

Njemačka je praktički osigurala prvo mjesto Grupe 3 minimalnom pobjedom nad Nizozemskom u Muenchenu.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Leweling u 63. minuti.

Italija je očekivano uvjerljivo slavila protiv Izraela (4:1), pogotke za domaćina postigli su Rategui (41), Di Lorenzo (54, 79) i Frattesi (72).