Feyenoord postigao još jedan pogodak u nastavku utakmice protiv Ajaxa

Srijeda, 27. rujna 2023. 15:15 Napisao/la  SC
Gimenez  postigao treći pogodak u srijedu pred praznim tribinama
Gimenez postigao treći pogodak u srijedu pred praznim tribinama

Feyenoord je napunio mrežu (4:0) Ajaxa u utakmici 6. kola, koja se počela igrati u nedjelju, a završila je u srijedu.

Aktualni prvak u nedjelju je doslovno je pregazio Ajax u prvom poluvremenu, pogotke su postignuli Gimenez (9, 18) i Paixao (37), a onda je utakmica prekinuta u 55. minuti zbog divljanja navijača.

Nastavak se igrao u srijedu pred praznim tribinama, Gimenez (59) je postigao još jedan pogodak.

Josip Šutalo i Borna Sosa igrali su za Ajax, Jakov Medić sjedio je na klupi.

Luka Ivanušec zbog ozljede nije bio u rosteru Feyenoorda.

Ajax nakon pet utakmica ima samo 5 bodova, nalazi se na 14. mjestu Lige 18.

Inače, Ajax je u srijedu trebao odigrati zaostalu utakmicu 3. kola protiv Volendama.