EP Engleska pobijedila Rumunjsku, prvi protivnik Hrvatske nije oduševio

Nedjelja, 06. lipnja 2021. 20:02 Napisao/la  SC
Rashford pogodio, Henderson nije pogodio s bijele točke

Engleska je u pripremnoj utakmici u Middlesbourghu pobjedila Rumunjsku rezutatom 1:0, strijelac je bio Rashford (68) iz kaznenog udarca.

Prvi protivnik Hrvatske na EURO-i (13. lipnja) nije baš oduševio izvedbom iako je mogao uvjerljivije pobijediti.

Dvaput se tresao okvir vratiju oko rumunjskog vratara Nite, koji je u 78. minuti obranio Hendersonu kazneni udarac.

Evo početnog sastava, u nastavku su igrali Henderson, Rice, Bellingham, Lingard, Trippler i Watkins.