Bundesliga: Hoffenheim bez Kramarića izvukao bod, Haaland opet zabio, Olmo na klupi

Subota, 22. veljače 2020. 17:53 Napisao/la  SC
Erling Haaland

Nogometaši Borussije (M) ispustili su u sudačkoj nadoknadi pobjedu protiv Hoffenheima u 23. kolu Bundeslige.

Domaćini su poveli preko Matthiasa Gintera u 11. minuti, u drugoj minuti sudačke nadoknade vremena Lucas dos Santos Ribeiro donio je Hoofenheimu vrijedan bod.

Andrej Kramarić nije igrao za gostujuću momčad.

Domaći kiks momčadi iz Moenchengladbacha iskoristila je dortmundska Borrusija gostujućom pobjedom u Bremenu (0:2).

Pogotke za goste postigli su Dan-Axel Zagadou u 52. i nezaustavljivi 19-godišnji Norvežanin Erling Haaland u 66. minuti.

Dani Olmo s klupe je svjedočio uvjerljivoj pobjedi RB Leipziga.

Rezultati 23. kola: Borussia (M) – Hoffenheim 1:1 (Ginter 11'/Ribeiro 90'), Werder – Borussia (D) 0:2 (Zagadou 52', Haaland 66'), Freiburg – Fortuna 0:2 (Hoffman 37', Thommy 61'), Hertha – Koln 0:5 (Cordoba 4', 22', Jarsten 37'ag, Kainz 62', Uth 69')Schalke - RB Leipzig 0:5 (Sabitzer 1, Werner 60, Halstenberg 68, Angelino 80, Forsberg 89)

Poredak: Bayern 49, RB Leipzig 48, Borussia (D) 45, Borussia (M) 43,...