Kvalifikacije za SP 2014: Leo Messi zasjenio paradu zvijezda u utakmici Argentine i Urugvaja

Subota, 13. listopada 2012. 11:33 Napisao/la  SC

Kvalifikacije za SP 2014: Argentina - Urugvaj 3:0 (Messi 65, 80, Aguero 78)

Leo Messi dvama i Sergio Aguero jednim pogotkom osigurali su Argentini pobjedu (3:0) protiv Urugvaja u utakmici 8. kola kvalifikacijske skupine. Prema općem sudu dvije najbolje reprezentacije u južnoameričkim kvalifikacijama za SP 2014 godine (Brazil kao domaćin ne igra kvalifikacije) odigrale su utakmicu u kompletnim sastavima.

Kao i obično, paradu zvijezda zasjenilo je umijeće najboljeg igrača današnjice, koji je pogocima u 65. i 80. minuti počeo i završio priču na stadionu u Mendozi. Aguero je bio strijelac u 78. minuti.

ARGENTINA: Romero, Garay, Rojo (66 Campagnaro), Zabaleta, Mascherano, Gago, Fernandez, Di Maria, Higuian (82 Barcos), Messi, Aguero (78 Guinazu)

URUGVAJ: Muslera, Lugano (64 Scotti), Godin, Gargano, Caceres, Pereira, Arevalo, Gonzales (67 Rodriguez), Suarez, Forlan, Cavani

Poredak nakon 8. kola: Argentina 17, Kolumbija i Ekvador 16, Urugvaj i Čile 12, Venezuela 11, Peru 8, Bolivija 5, Paragvaj 4