NEMA EUFORIJE Ulaznica za utakmice hrvatske reprezentacije još ima u slobodnoj prodaji

Petak, 03. lipnja 2016. 09:35 Napisao/la  SC

 Teška gospodarska kriza, terorističke prijetnje i ne baš afrimativna atmosfera u hrvatskom nogometu učinili su svoje

Ulaznica za EURO još uvijek ima u slobodnoj prodaji. HNS je na službenoj stranici objavio da je određen broj neiskorištenih ulaznica pušten u javnu prodaju svim zainteresiranim navijačima.

Ulaznice se prodaju od 2. lipnja do prodaje svih ulaznica ili najkasnije do ponedjeljka 6. lipnja u 12 sati. Detalje možete pronaći na stranici HNS-a.

Očito je da u Hrvatskoj nema euforije prije nastupa naše reprezentacije na EURO. Teška gospodarska kriza, terorističke prijetnje i ne baš afrimativna atmosfera u hrvatskom nogometu učinili su svoje. Prvi put otkada Hrvatska sudjeluje u završnicama velikih natjecanja, dva tjedna prije prve utakmice protiv Turske ulaznica još uvijek ima.

Cijene po utakmicama i kategorijama:

Turska, Češka, Španjolska, osmina finala:
Kategorija 1: 1120,00kn
Kategorija 2: 810,00kn

Četvrtfinale:
Kategorija 1: 1500,00kn
Kategorija 2: 1039,50kn

Polufinale:
Kategorija 1: 3820,00kn
Kategorija 2: 2275,00kn

Finale:
Kategorija 1: 6900,00kn
Kategorija 2: 4585,00kn


Pravo na kupovinu Internetom imaju isključivo državljani Republike Hrvatske, bez obzira na adresu prebivališta, uz popunu osobnih podataka (ime i prezime, OIB, broj putovnice ili osobne iskaznice te adresa kupca).

U jednoj kupovini mogu se navesti najviše četiri (4) osobe od kojih se svaka osoba može navesti za najviše jednu ulaznicu od pojedine utakmice.

Koristimo kolačiće
Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad stranice, dok nam drugi pomažu poboljšati ovu stranicu i korisničko iskustvo (kolačići za praćenje). Možete sami odlučiti želite li dopustiti kolačiće ili ne. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcije stranice.