Hajduk bez Vukušića, Vukovića i braće Sharbini pobijedio Rudar iz Prijedora

Ponedjeljak, 09. srpnja 2012. 10:14 Napisao/la  I. J.

Hajduk - Rudar 5:1. Pogotke su postigli Caktaš (7'-11m ), Sušić (8'), Ozbobić (40'), Andrijašević (54') i Kiš (87'). Počasni pogodak za goste postigao je Kotaran (74'-11m)

U zatvorenoj trening utakmici Hajduk je na Poljudu pobijedio Rudar iz Prijedora rezultatom 5:1. U prvom poluvremenu strijelci za bijele bili su Caktaš (7'-11m ), Sušić (8'), Ozbobić (40'), dok su u nastavku mrežu gostiju zatresli Andrijašević (54'), Kiš (87'). Počasni pogodak za goste postigao je Kotaran (74'-11m).  Trener Krstičević nije koristio Vukušića, braću Sharbini i Vukovića.

Hajduk je nastupio u sastavu: Blažević, Vršajević, Maloča, Milović, Jozinović, Radošević, Andrijašević, Sušić, Trebotić, Caktaš, Kiš. Još su igrali L. Kalinić, Ozobić, Bencun, Luštica, Jurina, Milić, Jonjić).