Nikola Vlašić postigao dva pogotka za Torino, Varaždin izgubio od Leccea

Srijeda, 28. prosinca 2022. 19:15 Napisao/la  SC
Nikola Vlašić

Nikola Vlašić postigao je dva pogotka za Torino u pripremnoj utakmici protiv Monze.

Hrvatski reprezentativac ušao je u igru u 60. minuti, dva pogotka postigao je za dvije minute (66, 68) čime je zaokružio pobjedu (4:1) momčadi Ivana Jurića.

Ostali strijelci za Torino bili su Vojvoda (37) i Marion (26-ag), pogodak za Monzu postigao je Capriari (74-11m).

Varaždin je izgubio (0:2) u pripremnoj utakmici od Leccea (Gonzalez 7, 16) za koji je prije dvadesetak godina dvije i pol sezone igrao Davor Vugrinec, sadašnji čelnik Varaždina.