Kup: Nogometaši Istre 1961 eliminirali trećeligaša tek u završnici utakmice

Srijeda, 07. listopada 2020. 18:28 Napisao/la  SC
Gedeon Guzina (Istra 1961)

Nogometaši Istre 1961 eliminirali su domaćina tek u zadnjim minutama utakmice u Svetom Martinu na Muri.

Domaći trećeligaš pred 500 gledatelja održavao je rezultatsku neizvjesnost protiv prvoligaša do 86. minute, kada je Guzina uspio zatresti mrežu.

POLET SMNM: Jambreš, Mezga (46 Šegović, Hozjan (87 Lesar), Barat, Medved (46 Cimerman), Šarić, Dodlek (79 Horvat), Krištofić, Herceg, Mihalić, Škvorc

ISTRA 1961: Jurić, Hujber, Kim Hyunwoo, Bosančić, Fuentes (64 Guzina), Špoljarić, Sane (90 Perera), Vuk (75 Gržan), Lončar (75 Kim Gyuhyeong), Halilović, Vojković

Utakmica 1/16 Kupa: Polet Sv. Matin na Muri - Istra 1961 0:2 (Guzina 86, Špoljarić 90+3)