Prva HNL: Lokomotiva ispustila pobjedu protiv Rudeša, Duje Čop tragičar

Subota, 18. svibnja 2024. 18:57 Napisao/la  SC
Art Smakaj
Art Smakaj Foto: NK Lokomotiva/Facebook

Nogometaši Lokomotive neočekivano su ispustili pobjedu nad momčadi Rudeša, nakon što su u prvih 45 minuta imali tri pogotka prednosti, čime su propustili prigodu preskočiti Osijek u borbi za četvrto mjesto, posljednje koje vodi na europsku scenu.

Dvama pogocima i jednom asistencijom Duje Čopa u prvih 45 minuta činilo se da su „lokosi“ riješili sve dvojbe, no Korač je u 50. minuti najavio buđenje domaćina, Mrčela je u 87. minuti smanjo rezultat na 3:2, a Šare u trećoj minuti sudačke nadoknade vremena kaznio sve one gostujuće promašaje.

Tragičarem utakmice tako je postao Duje Čop, koji je u 82. minuti propustio prigodu realizirati najstrožu kaznu.

RUDEŠ – LOKOMOTIVA 3:3

RUDEŠ: Marković, Krušlin, Camara (46. Petković), Mrčela, Vujanić (69. Šare), Stipić, Kuzmanić (46. Magđinski), Latković (75. Brajković), Ćorić, Topić, Korač (75. Ali).

LOKOMOTIVA: Čavlina, Vranjković, Bubanja, Leovac, Bartolec, Smakaj, Marić, Šotiček (72. Kastrati), Mudražija (90+1 Kukavica), Goričan (52. Canjuga), Čop.

Rudeš – Lokomotiva 3:3 (Korač 50, Mrčela 87, Šare 90+3/Čop 3, 45+2, Marić 24)