MAXTV PRVA LIGA

Zadar pobijedio S. Belupo, Osijek do boda u 90. minuti

Subota, 10. studenog 2012. 17:08 Napisao/la  SC

Rezultati 15. kola: Zadar - S. Belupo 1:0, Istra 1961 - Cibalia 3:0, Osijek - Inter 1:1

MAXtv Prva liga - 15. kolo

OSIJEK – INTER 1:1

Stadion Gradski vrt. Sudac: Duje Strukan (Split)

Strijelci: 0:1 Budimir (30), 1:1 Zubak (90)

OSIJEK: Vargić, Pavić, Pušić, Lukić, Lešković (46 Mišić), Ibriks, Novaković, Zulim (39 Pongračić), Kvržić, Smoje, Miličević (79 Zubak)

INTER: Santini, Čeliković, Bagarić, Kramarić (85 Vujčić), Budimir (90+1 Jurić), Mlinar, Herceg, Šarić, Plazanić, Oršić, Milardović.

U 30. minuti Budimir je bio najviši na skoku nakon ubačaja Čelikovića, napadač Intera doveo je goste u vodstvo.

Tijekom cijelog susreta Inter je bio bolja momčad i kada se činilo da će gosti odnijeti u Zaprešić tri boda, u 90. minuti Pongračić je ubacio s desne strane, Zubak je ostao sam na pet metara od vratara Santinija i u skoku glavom pogodio izjednačenje – 1:1

ZADAR – SLAVEN BELUPO 1:0

Igralište Stanovi. Sudac: Marko Matoc (Zaprešić)

Strijelac: 1:0 Mršić (29)

ZADAR: Gluić, Bilaver, Vasilj, Sarić, Gržan, Ivančić, Begonja, Jerbić, Banović, Prahić, Mršić.

SLAVEN BELUPO: Rodić, Grgić, Bubnjić, Čanađija, Bušić, Glavica, Delić, Purić, Gregurina, Geng, Maras.

Jedini pogodak postigao je Mršić u 29. minuti, asistent je bio Banović koji je točno ubacio s desne strane.

ISTRA 1961 – CIBALIA 3:0

Igralište Aldo Drosina. Sudac: Domagoj Ljubičić (Osijek)

Strijelci: 1:0 Roce (34), 2:0 Aganović (44), 3:0 Aganović (89)

ISTRA 1961: Prskalo, Milić, Sušić, Budicin, Anđelković, Križman, Roce, Zgrablić, Pamić, Aganović, Prgomet.

CIBALIA: Matković, Mišić, Pavličić, Jonjić, Mitrović, Filipović, Vitaić, Rugašević, Čulić, Terzić, Mazalović.

Sve je bilo jasno od samog početka, Istra je u potpunosti nadigrala Cibaliju i uvjerljivo slavila. Dvama pogocima Adnan Aganović pokazao se kao dobra akvizicija pulskog kluba, koji ove sezone dosta luta u potrazi za igračima.